Моніторинг якості освіти

Результати моніторингу навчальних досягнень з основ наук за І семестр 2021-2022 н.р.

З метою вивчення ефективності та результативності запроваджених у освітній процес форм і методів роботи з учнями в школі проводиться діагностика та моніторинг результативності навчання учнів. Основна увага приділялась проведенню порівняльного аналізу результатів тематичних та семестрових оцінок, результатам участі учнів у предметних олімпіадах, творчих конкурсах, результативності ЗНО; вивчався стан викладання окремих предметів.

Школа брала участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Брали участь 126 учнів. З них перших місць – 30, других – 38, третіх – 21.

Конкурс ім. Шевченка. Брали участь 10 учнів. З них: перших місць –2, других – 4, третіх –3.

Конкурс ім. П. Яцика. Брали участь 9 учнів. З них: перших місць –5, других – 4, третіх – 0.

Взяли участь у конкурсі проектів «Село моєї мрії» організованого Прат ПК «Поділля» посіли перше місце, отримавши сертифікат на 30000 на облаштування амфітеатру на території школи, взяли участь у проекті «Технологічне майбутнє Вінниччини» для учнів 8–11 класів. Робототехніка та програмування. Виграли 10 роботів плюс ноутбук. Вчитель біології та хімії Закуренко А. А. бере участь у конкурсі «Учитель року». Заступник з навчально-виховної роботи Онуфрійчук Ю. В. успішно закінчила онлайн курс створений Державною службою якості освіти України за підтримки ініціативи «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проекту «Супровід урядових реформ в Україні» та отримала сертифікат.
 

Результати моніторингу навчальних досягнень за 2020 – 2021 н.р.

Участь учнів у конкурсах

У 2020/2021 н. р. у школі продовжено реалізацію шкільної програми «Обдарованість». Проведено низку конкурсів, змагань, спрямованих на розвиток і підтримку обдарованості. Переможцями у другому етапі конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт Вінницького територіального об’єднання МАН стали: Пшенична Юлія – 2 місце у секції біологія, Поліщук Ростислав – 3 місце у секції екологія (керівник Петрунчак С.І.), Коваленко Марічка – 2 місце у секції хімія, Олійник Поліна – 3 місце у секції ботаніка, Бойко Катерина – 3 місце у секції гідрологія (керівник Закуренко А.А.), Цвіток Максим– 3 місце у секції агрономія (керівник Цвіток Л.В.).

Призером ІІ та ІІІ етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика стала Марахівська Ярослава (вчитель Ковальчук Л.П.).

НЦ МАН проводив онлайн Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристал – диво природи» імені Євгена Гладишевського, наші дослідники отримали дипломи учасників: Злепко Людмила з теми «Кристал – актинія», Шпак Ангеліна з теми «Намисто науці хімії» (вчитель Закуренко А.А.).

 


 

Результати моніторингу навчальних досягнень за 2018 -2019 н.р. та 2019 – 2020 н.р.

Результати моніторингу навчальних досягнень з основ наук
за І семестр 2019-2020 н.р.