Першовересень! Ласкаво просимо!

Життя уже другий рік поспіль випробовує нас: масова пандемія, а тепер страшна та кривава війна, яка перетворила весну та літо у один суцільний лютий. У цей нелегкий для країни час, освітні заклади продовжують працювати: навчати, розвивати та виховувати дітей. Не дивлячись на усі перешкоди, для маленьких першокласників та учнів одинадцятикласників все ж відбулося свято Першого дзвоника. Шкільна лінійка розчулила усіх, оскільки розуміємо ціну, яку платять захисники, задля того, щоб наші діти мали можливість провести свій перший урок.

Зазвичай День Знань – це ніжний відгомін дитинства, свято вчителів, учнів, та батьків, яке об’єднує всі покоління. Проте цього року це свято мужності, сили, та віри в наші збройні сили, надії в те, що життя тектиме своїм звичним плином, бо незабаром настане омріяна перемога. Особливо щемко звучав гімн України під час урочистого підняття прапора у виконанні оркестру ліцею (керівник В.І. Мазуркевич). Надзвичайно чутливою була інсценізація, де показано, як віддано наші воїни стоять за кожен клаптик рідної землі, цінуючи усе українське, піклуючись про щасливе майбутнє підростаючого покоління.

Завітали на свято Знань почесні гості: заступник голови Городківської ТГ Третьяков Олександр Миколайович, начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Городківської сільської ради Цвіток Людмила Вікторівна, представник «ПрАТ ПК «Поділля» Янчук І.М. та вручили першокласникам подарунки і шкільне приладдя та привітали з початком нового навчального року. Найщиріші вітання звучали для директора Мельник Т. В., оскільки рівно 10 років уся шкільна родина відчуває її турботу, захоплюється мудрістю, та талантом вмілого керівника та наставника.

У кінці свята за доброю традицією пролунав перший дзвоник, а одинадцятикласники повели за руку маленьких нушенят на перший у їхньому житті урок.

Для учнів 2-10 класів класними керівниками було проведено заходи, екскурсії, квести, онлайн-уроки – зробили усе можливе, щоб створити для дітей особливу, патріотичну, першовересневу атмосферу.

Бажаємо усім щасливого мирного навчального року!