День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

До Дня Безпечного Інтернету соціальний педагог та вчителі інформатики (Волошина В.О., Онуфрійчук Ю.М., Онуфрійчук Ю.В., Колодько С.А.) провели онлайн-опитування для учнів 3-7 класів «Безпека в Інтернеті» та учнів 8-11 класів «Мій світ в Інтернеті».

День безпечного Інтернету в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки вона дає багато інформації й можливостей. На жаль, молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку закладу освіти та батьків.

Розуміючи важливість цієї проблеми, педколектив школи долучився до проведення різноманітих акцій та заходів в рамках цього дня: онлайн-бесіди «Безпека в Інтернеті», «Я, Ти, Ми разом за безпечний Інтернет», онлайн-квест “Безпечний інтернет” . Детально ознайомили учнів із загрозами, які може нести Інтернет (шахрайство, спам тощо) та правилами роботи в мережі. Також обговорили важливі проблеми, які виникають під час користування соціальними мережами та дієві механізми їхнього вирішення.

Також учителі ЗСШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка взяли активну участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету. Під час участі у флешмобі виконали цікаві вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використовувати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.