У пошуках власної формули успіху

У школі для учнів немає ближчої людини, ніж класний керівник. Від нього залежить ступінь сформованості дитячого колективу. Вміння згуртувати навколо себе – великий дар і титанічна праця, оскільки до кожного учня потрібно знайти свій особливий ключик. Захопити, повести, відкрити світ, іти в ногу з часом, поглиблювати власні знання – саме такими навиками повинен володіти справжній педагог. Про це розповідала заступник з виховної роботи Ярова Галина Василівна на методичному об'єднанні класних керівників «У пошуках власної формули успіху».

Основна мета роботи методичного об’єднання – сприяння професійному вдосконаленню особистості педагога, стимулювання творчості класного керівника, який веде пошуки шляхів збагачення і розвитку змісту, форм і методів виховної роботи.

«Навчатися і навчати: новий напрямок взаємодії», «Живемо інноваціями, творимо імпровізаціями, сприймаємо світ асоціаціями, але любимо серцем», – ці і багато інших тез звучало під час роботи ініціативних груп. Кожен мав можливість поділитися власним досвідом, розповісти про свої методи та прийоми у роботі з класними колективами.

Також на методичному об'єднанні виступила психолог Патратій Наталія Миколаївна, яка розповіла про важливість співпраці соціально-психологічної служби із класними керівниками. Були висвітлені основні проблемні питання з якими може зіткнутись молодь сьогодні у школі та про способи подолання конфліктних ситуацій.

Тут прозвучали і прості поради та рецепти, як можна стати успішною та щасливою людиною й учителем.

Дякуємо всім учасникам за дорогоцінний обмін досвідом, методичні рекомендації та позитивний настрій.