Місячник цивільного захисту

З 17 вересня по 17 жовтня у нашій школі було проведено «Місячник цивільного захисту». До проведення «Місячника ЦЗ» залучались адміністрація, педагогічний склад та технічний персонал школи, учні 1-11-х класів.

З метою організованого проведення Місячника цивільного захисту було видано наказ по школі від 14.09.2021 року №18, розроблено та затверджено план заходів, проведені інструктивні наради.

В період місячника ЦЗ із учнями 5-х класів (вч. Большакова Ф.О.) було проведено уроки-профілактики щодо запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2 на території району. Діти виготовляли власноруч захисні маски, обговорювали всі можливі види попередження даної хвороби, висловлювали власні думки щодо подолання даного захворювання у нашій країні та цілому світі.

Також було проведено виставку дитячих робіт «Обережно! Гриби!» (вч. Большакова Ф.О.), де представлено малюнки учнів 6-х класів. Усі школярі мали можливість ознайомитись із небезпечними грибами та дізнатися, як відрізнити отруйний гриб від їстівного.

У бібліотеці було організовано виставку малюнків «Наші рятівники» (бібл. Здирко Л.М.)

Учні 10-11 класів на уроках Захисту Вітчизни дивилися навчально-інформаційне відео «Техногенні пожежі та аварії в Україні за останні роки» (вч. Тиндюк В.А., Петрунчак С.І.)

Для учнів 10, 11 класів було проведено практичні заняття на тему: «Надання само- та взаємодопомоги у разі поранень, кровотеч, переломів, опіків, удушення чадним газом, тощо» (вч. Петрунчак С.І., Тиндюк В.А., медсестра школи Черненко В.П.)

З метою попередження надзвичайних ситуацій та поширення інформації серед молоді було проведено вікторину для учнів 7-х класів «Ознайомлений! Значить захищений!» (педагог-організатор Хоміцька О.О.), на якому діти демонстрували свої знання та навички стосовно поводження під час критичних ситуацій, які загрожують власному життю або здоров'ю.

Проведення в школі Місячника цивільного захисту сприяло удосконаленню педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, на момент виникнення пожежі у закладі освіти, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя дітей і юнацтва.