Пам’ятаємо серцем

Друга світова війна так чи інакше торкнулася своїм чорним крилом кожної української родини. Тисячі наших співвітчизників чинили опір фашизму, брали участь у визволенні країн Європи. Саме про ці страшні сторінки в історії людства було розказано учням СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка на уроках та позакласних заходах, екскурсіях, присвячених Дню пам'яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом.

Класні керівники разом із учнями переглядали уривки з кінофільмів, які допомогли відтворити та зрозуміти події минулого. У школі було проведено вікторину «Пам’ять про війну». Долучилися діти і до флешмобу «Мак єдності», символічні квіти які вони виготовили власноруч. Вчителі початкових класів підтримали акцію «Пам’ятаємо серцем. Сімейний архів» та розповіли дітям про наших односельчан, які боролися з ворогом на фронті або важко працювали у тилу.

Також учні взяли участь у акції «Ніколи знову», чіпляючи символічні маки в знак підтримки збереження миру у нашій країні і всьому світі. Напередодні пам'ятних дат діти разом із класними керівниками поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам. Сподіваємося, що наші нащадки знатимуть про війну лише зі сторінок підручників.