4 жовтня Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин — це свято, яке допомагає об'єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

Рішення про святкування Всесвітнього Дня захисту тварин було прийняте в 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи. Дата свята, 4 жовтня вибрана не випадково. Цього дня в 1226 році помер Франциск Ассизський, заступник і покровитель звірів і птахів. Святий бачив усю природу як відображення Бога й іменував звірів, птахів, місяць, зірки, воду своїми братами і сестрами. Легенди оповідають, що Франциск мав неймовірну здатність вступати в контакт з дикими звірами, які не тільки не заподіювали йому шкоди, але слухалися святого і захищали його. А він, у свою чергу, закликав не завдавати шкоди тваринам, виступав на їхній захист.

До Дня захисту тварин в усіх класних колективах СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка школи пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

Цьому дню був приурочений квест, який провели учні 7-Б класу. Під час гри діти дізналися багато цікавих фактів із життя тварин. Проходили різними зупинками: «Хто це? Що це? », «Незвичні назви» «Тварини Червоної книги Вінниччини», «Класифікація». І звичайно шукали скарб. Та найбільший скарб – це доброта, гуманне ставлення до тварин.

Для учнів 3-х класів семикласники підготували і подарували виготовлені власноруч розмальовки тварин, щоб молодші школярі могли познайомитися із різноманітним тваринним світом, нагадати ще раз про турботу за домашніми улюбленцями.

Учні 7- Б класу оновили матеріал шкільної стінгазети до Дня захисту тварин.

Семикласники підготували міні-проекти «Рекордсмени серед тварин». Свою щиру любов і турботу про домашніх улюбленців підтвердили світлинами.

Фотоматеріали: «День захисту тварин»