Свято першого дзвоника!

Зазвичай перший дзвінок на шкільному подвір'ї звучить для учнів всієї школи, проте в умовах пандемії доводиться дотримуватися запобіжних заходів. Саме тому, традиційна урочиста лінійка відбулася сьогодні лише для майбутніх випускників та першокласників. Не дивлячись на це, свято було легким і невимушеним. Під бурхливі оплески зустрічали дружній ланцюг поколінь, найменших і найстарших, у супроводі класних керівників Харук Н. А. та Бартко С. І. та перших вчителів Березовської Т. П., та Кудлик Н. В.

В повітрі відчувалася невимовна радість, всі стояли замріяні, схвильовані: першокласники – в очікуванні нового, одинадцятикласники – в роздумах шкільного життя. Не залишили нікого байдужими ніжні та зворушливі танці майбутніх випускників. Проте їм не поступалися і першокласники, які своїм виступом створили позитивний настрій на першовересневій лінійці. З мудрими настановами та побажаннями виступила директор школи Мельник Т. В. і під відгомін шкільного дзвоника маленькі допитливі нушенята вирушили на свій перший у житті шкільний урок. У класах на них чекали подарунки та сюрпризи. По закінченню на шкільному подвір'ї для першокласників було підготовлено коротеньку ігрову програму « У світі знань разом з Ютубом».

Для учнів інших класів також цей день був святковим. Класними керівниками було проведено перші уроки: цікаві, змістовні, ігрові з дотриманням всіх санітарних вимог. Максимально було докладено зусиль, щоб запобігти великому скупченню дітей. Не дивлячись на дотримання дистанцій, та всіх рекомендацій, школярі після тривалої розлуки зі школою були раді повернутися за шкільні парти.

Хай щастить вам дорогі діти! В добрий час!