Випускний вечір один раз у житті…

Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. Тому гортаючи календар, день за днем, випускники з хвилюванням чекали довгоочікуваної дати випускного вечора. Небезпечний вірус, звичайно, не дозволив провести це свято традиційно у Будинку культури, де збиралося все село. Адже безпека і людське життя – понад усе! Але ми не могли повністю позбавляти випускників їхнього останнього дитячого свята.

Свято проходило на шкільному подвір’ї. Директор школи Мельник Т. В., заступник директора з навчально-виховної роботи Горенська М. А. вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, Грамоти за особливі успіхи у навчанні, художній самодіяльності, спорті. Навроцький Максим нагороджений Золотою медаллю. Ми маємо ким пишатися, гордитися!

Випускники вже не ті хлопчики та дівчатка, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже цілком дорослі люди, які готові розвиватися та іти по життю. На цьому етапі вони вже починають замислюватися про кар’єру і про родину. Але цей день вони будуть згадувати як один з перших кроків у доросле життя.

Найекстремальніший випуск-2020 пішов у доросле життя.

Віримо, що ви знайдете своє місце в житті.