Цвіте дивограєм Тарасове слово…

Зорепадом летять роки у минуле, у віки. Але щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята. У всьому світі вшановується пам'ять про цю людину, митця слова й пензля, легенди нашого народу.

Своє слово про Шевченка сказали і учні 5 – 11 класів СЗШ І – ІІІ ступенів с. Городківка ( вч. української мови та літератури Ковальчук Л. П. ).

Так 10 березня був проведений літературно-мистецький сад «Цвіте дивограєм Тарасове слово». Шевченківський гравікон між учнями 11-А та 11-Б класів допоміг згадати все, що вони знають про славного сина українського народу, а також відкрив для школярів невідомі сторінки з Тарасової долі. Конкурс читців запалив яскраві зірочки юних талантів з Кобзаревою іскрою любові до Батьківщини.

А урочисте нагородження переможців обласного та районного етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика підтвердило, що наша школа – це дім, де, мов паростки, пробиваються, навчаються, аж поки не розквітнуть, наші діти.