Шевченко в душі і в серці…

Щороку на початку березня Україна вшановує свого геніального поета, художника, якого називають Великим Кобзарем – Т.Г.Шевченка.

Щоб ознайомити учнів із життєписом великого сина українського народу, виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив нам Прометей українського слова, бажання наслідувати Шевченка, виконувати його заповіти, у 2-Б класі (кл.кер. Прокопчук В.С.) було проведено виховний захід «Шевченко в душі і в серці».

Ім’я Тараса Шевченка невіддільно пов’язане з Україною. Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна. У ньому – наша історія, наша мрія, наша надія.

Учні із захопленням слухали розповідь учня про творчість Кобзаря, дивились фільм «Дитячі роки Тараса Шевченка», переглянули презентацію «Картини Т.Г.Шевченка». Учні декламували вірші «Тече вода з під явора», «Світає», «Садок вишневий коло хати». Дуже зворушливою була сценка «Мати і Тарас», вдало інсценізовано «Мені тринадцятий минало». Зачаровано слухали і підспівували пісні на слова Шевченка: «Дивлюсь я на небо», «Думи мої…», «Зацвіла в долині». Захід закінчився колективним виконанням пісні «Кобзареві» на слова В.Шпорта, муз. Олєйнікової і читанням «Заповіту» Шевченка.