Методичне об’єднання вчителів хімії

3 березня на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка було проведено методичне об’єднання вчителів хімії. Перед присутніми виступила директор методичного центру Пестик Н. А. Вчитель хімії Закуренко Антоніна Аксентіївна представила роботи дітей, які закінчили навчання у МАН, захистивши свої проекти. Про власні досягнення розповіли самі учні, які у конкурсі науково-дослідницьких робіт посіли призові місця. Цвіток Максим, учень 8 класу, презентував проект, темою якого стала наша городківська річка Марківка. З презентації Цвітка Максима кожен дізнався багато цікавого про особливості розміщення, кількість прилеглих річок, зміни температури води. Його доповнила Чепурко Анжела, учениця 9 класу, яка вивчала екологічну проблему річок, в тому числі й річки Марківки.

Ще одна досить змістовна робота, яку представлено, була присвячена джерелам нашого краю. Над нею працювала Бойко Катя, учениця 6 класу. Вона розповіла, що завдяки груповій роботі було з’ясовано кількість джерел, що знаходяться на території села. Шестикласники разом із класним керівником Закуренко А. А. досліджували, розчищали та упорядковували місцеві джерела.

Коваленко Марічка, учениця 10 класу, працювала над дослідженням вапняків у нашій місцевості. Саме про цю роботу, а саме про хімічний аналіз та особливості вапняку, вона розповіла на методичному об’єднанні вчителів хімії.

Всі присутні гідно оцінили старання та досягнення наших учнів.

Після заходу учасники семінару заслухали і обговорили питання, які були заплановані. Психологом Козаченко Т. В. було проведено тренінг. Підсумки роботи методичного об’єднання вчителів хімії підвела директор методичного центру Пестик Н. А., вона подякувала вчителю хімії Закуренко А. А., всім учасникам за плідну роботу, побажала всім здоров’я, творчої праці, успіхів у роботі.