Квест «Знавці української мови»

Яка ж прекрасна наша українська мова! Здається в ній переплелась вся палітра фарб, вся велич української природи: і квіти, і трави, і блакить неба, ніби віддзеркалені у ній, співочій, легкій і невимовно ніжній. Вона, як подих весняного вітру, як джерельна вода. Українська мова – це прекрасний вінок, який вплітає в себе різні діалекти та говори, тисячі слів і кожне особливе, співоче.

Щоб показати учням красу і багатство української мови, викликати бажання вивчати її і милуватися красою рідного слова у 2-Б класі (кл. кер. Прокопчук В. С. ) було проведено квест «Знавці української мови». У грі брало участь п’ять команд по чотири учасники. Оскільки мова наша порівнюється із українським вінком, то команди мали символічні назви: «Ромашки», «Волошки», «Соняхи», «Маки», «Барвінки».

Кожна команда отримала карту подорожі, на якій позначено 7 станцій: «Розумники», «Коштовності фольклору», «Пошукова», «Пазли», «Фразеологічна», «Шифрувальник», «Роззипаночка».

Діти декламували вірші про українську мову, презентували свою команду, виконували різноманітні завдання.

Збагатили свої знання і про квіти-обереги, з яких наприкінці гри учасники команди створили символічний вінок. Завершився урок піснею «Українська мова».

Свято було інформативним, позитивним та динамічним.