Пам’яті ГЕРОЇВ Небесної Сотні


Є герої, записані в історію,
Є герої, що живуть в віках,
Але тих, хто бореться за волю,
Імена карбують в небесах…

День Героїв Небесної Сотні – день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності, день пам’яті всіх героїв, які поклали голови за майбутнє держави. Згадувати про ці події дуже важко, адже душевні рани ще досі свіжі, але оминути цю тему неможливо, бо вона є частиною становлення нашої держави, ці втрати пройшли крізь кожного і житимуть у пам’яті вічно. У СЗШ І-ІІІ ст. №1 для учнів 8 класу (кл. кер. Цвіток Л.В.) було проведено виховну годину «У серці назавжди», де дітям розповіли про трагічні події, які відбулися цього фатального дня 2014 року. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх загиблих, хто не побоявся прийти відстоювати свої переконання.

Для учнів 11 класу було проведено екскурсію у Залі Бойової Слави. Тут діти побачили тих, чиє життя обірвалося у розквіті сил. Було згадано й інші фатальні сторінки історії нашої держави, адже ми повинні вчитися на старих помилках, щоб вони аж ніяк не повторювалися у майбутньому.

Діти 4-х класів з класними керівниками Березовською Т.П., Кудлик Н.В. побували біля костелу, де розміщена дошка Пам’яті ГЕРОЇВ Небесної Сотні. Класні керівники розповіли дітям про героїв, вшанували пам'ять усіх загиблих.