Наші таланти

28 січня в Будинку школяра смт. Крижопіль відбувся конкурс читців та вокалістів «Зіркова мрія». Кращі читці та вокалісти СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка взяли участь у ньому. Кожен учасник вражав своєю неповторною, особливою манерою виконання, намагався передати почуття та зміст твору. З величезною любов’ю і ніжністю було прочитано вірш Магльованою Наталею, ученицею 2-А класу. Слухаючи поезію Шумило Анастасії, кожен перенісся у незабутнє дитинство та згадав смачний аромат теплих млинців, малинове варення та запашний чай рідної бабусі. Справжню дружбу та вірність домашнього улюбленця було висвітлено у творі «Вірність собаки», який декламувала Лемець Уляна. Загика Ярослав та Пшенична Юлія перегорнули перед слухачами майже із сотню сторінок визначних постатей та дат своєю поезією «Абетка України». Вагому проблему сьогодення у громадянській ліриці повністю розкрила учениця 11-А класу Козак Олександра. Зворушливо і душевно розповіла вірш Олійник Поліна. Всі читці виступили на високому рівні.

Вразила суддів і вокальна майстерність солістів Рабозей Анастасії, Наконечної Анастасії, Копайгородської Катерини та Козак Олександри.

Готували учнів вчителі української мови та літератури Харук Н. А., Ковальчук Л. П., та вчитель початкових класів Мазур О. М., а також начальник відділу культури та туризму Крижопільської РДА Кройтор О. В.

Всім щиро дякуємо! Бажаємо успіхів!

Молодці! Так тримати!