Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

З нагоди Дня Соборності України, який український народ щорічно святкує 22 січня, у СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Гра була підпорядкована патріотичній тематиці: кожне запитання було сформоване для розкриття загадок нашої мальовничої України, знань з її історії, народних звичаїв та традицій. Здавалося б, важко скласти одночасно логічні, пізнавальні та незвичайні питання, проте педагог-організатор Хоміцька О.О. змогла підібрати непрості та водночас цікаві запитання. Відкрила гру «Що? Де? Коли?» заступник директора з виховної роботи Ярова Г.В. Привітавши всіх учасників зі святом, вона зазначила, що саме розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Інтелектуальне змагання викликало неабиякий інтерес у школярів, у заході взяли участь 30 учасників: 6 команд учнів 8-11 класів: «Лідер», «Стронг», «Мудреці», «Лідер», «Олімп», «Діамант», «Адреналін».

В актовій залі панувала «гаряча» атмосфера у всіх розуміннях цього слова, конкуренція та «мозкова» діяльність морально підігрівали приміщення, а велика кількість учасників – фізично. Вийшла напружена, але разом з тим дружня гра. Організатором гри, прекрасною ведучою була педагог-організатор О.О. Хоміцька. Кобрін С.О. виконала пісню про Україну. Чистотою, силою та тембральною красою свого голосу вона змогла передати дух нашого незламного народу.

Змагання проводилися в 4 тури по 12 запитань кожний. Старшокласники показали належний рівень знань та дружню командну гру.

По-справжньому «гаряче» стало, коли підійшов час підбиття підсумків – дві команди набрали максимальну кількість балів! Для визначення переможця турніру всі вони до останнього боролися за перше місце в бліц-турі. Перемогла команда учнів 10-Б класу «Лідер». Тож вітаємо інтелектуалів з перемогою. Бажаємо успіхів, наполегливості у здобутті знань, не зупинятися на досягнутому!