13 листопада – Всесвітній день доброти

Сучасний світ зі всіма інноваційними технологіями, шаленим ритмом життя, різноманітною кількістю розваг зводять до мінімуму такі поняття, як доброта, вихованість, люб’язність. Про проблему знецінення моральних цінностей говорять в один голос психологи, ЗМІ. Щоб привернути увагу до найважливіших якостей людини, привити у ній звичку робити добрі вчинки (бути милосердним, співчутливим, дружелюбним, не проходити повз чужих проблем) у світі символічно відзначають День доброти.

У школі СЗШ І-ІІІ ст. №1 роблять усе можливе, щоб виховати добру, чуйну, милосердну особистість. Саме тому, сьогодні, 13 листопада, було проведено флешмоб «Дерево добра». Особливо дітям запам’яталась бесіда про те, що кожна людина без добрих вчинків, як дерево, на якому немає ні плодів, ні листя – не приносить ніякої користі, існує у світі даремно. Після чого діти символічно почіпляли листочки із написами добрих вчинків.

На стіні вздовж довгого коридору було розвішано плакати із написами «Посміхнись! », «Не забудь подякувати батькам! », «Зроби добрий вчинок! », «Помиритись, якщо з кимось у сварці! » та ін.

Також учні 6-х класів відвідали з гостинцями будинок для людей похилого віку.

Будьте добрими і творіть добро!