Смачний благодійний ярмарок

Весело, гамірно, яскраво, дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить ярмарок у СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка.

25 жовтня ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам, гостям, яких хотілося пригостити.

Відбувався ярмарок на подвір’ї школи. В цей день діти та їхні батьки змогли відчути себе і продавцями, і покупцями водночас. Кожен, хто старанно готувався до ярмарки, зміг продемонструвати свої кулінарні шедеври (наїдки та напої).

Найбільше продавалося, звичайно, солодощів, – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники, пиріжки. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням її розглядали, ділилися враженнями і рецептами. Крім солодощів діти продавали різноманітні вироби, зроблені своїми руками: вишивки, малюнки на склі, декоративні різьблені баранці та інше.

Дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та учням, які із задоволенням та натхненням взяли участь у шкільному ярмарку.

Учнівська рада, яка виявила ініціативу проведення, задоволена тим, що кожен класний колектив відгукнувся на дану акцію, тому плануємо і надалі проводити ще більше цікавих, корисних і не менш захоплюючих заходів.