Батьківський всеобуч

Виховання освіченого, толерантного, свідомого, а головне здорового громадянина – мета сучасної шкільної освіти. Робота з батьками є невід’ємною частиною для досягнення цієї мети, саме тому у СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка регулярно проводяться батьківські всеобучі на яких піднімаються проблемні питання сучасної молоді та способи їх вирішення.

23 жовтня відбулася така зустріч, де на порядку денному було висвітлено дві найважливіших проблеми шкільного життя. Не дотримання шкільного дрес-коду, вільний стиль в освітній установі, занадто відвертий одяг, макіяж, зачіски та манікюр – питання до яких неодноразово повертаємося із року в рік. Батькам було роз’яснено, що прививання охайності і манери гарно, стримано і відповідно одягатися має іти в першу чергу із сім'ї, розказано про переваги дотримання ділового або коледж стилів в освітніх установах, а також про відповідальність батьків за зовнішній вигляд дітей.

Наступне питання, яке турбує керівництво та медичний персонал школи – це не дотримання правильного харчування дітьми. Не дивлячись на те, що у закладі працює їдальня, діти налягають на таку шкідливу їжу як сухарики і чіпси, запиваючи їх солодкими газованими напоями. Внаслідок таких перекусів погіршується самопочуття і загальний стан. Шкільна медсестра розповіла детальну інформацію про те, до чого призводить надмірне вживання продуктів, які містять у собі підсилювачі смаку, барвників та інші речовини, які негативно впливають на дитячий організм. Після змістовного виступу разом із батьками шукали способи вирішення цієї проблеми.

Батьківські всеобучі – це можливість активної взаємодії батьків, вчителів та керівництва закладу. І чим більше батьки усвідомлять значущість цієї співпраці, тим краще, більш розвинене і гармонійне покоління можна виховати у стінах нашої школи.