Запрошує до навчання ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Сутністю професійного самовизначення є усвідомлений вибір професії з урахуванням можливостей і здібностей учня. Особливо актуальним є даний процес для старшокласників, адже пов'язаний із закінченням навчального закладу і необхідністю здійснення вибору свого подальшого життєвого шляху. Щоб зробити найбільш вдалий вибір, учням потрібно дати можливість отримати максимально повну інформацію про майбутню професію, її місце на ринку праці та особливості навчання.

З цією метою 23 жовтня відбулася зустріч із учнями 9-11 класів представника Одеського державного університету внутрішніх справ.

Фахівець розповів дітям про особливості вибору професії, що необхідно, щоб вступити до даного ВУЗу, якими навичками слід володіти для здобуття вищої юридичної освіти.

Була надана вся необхідна інформація стосовно напрямків роботи та спеціальностей, які матимуть можливість отримати студенти після навчання у закладі, а саме: спеціальність «право», «правоохоронна діяльність». Учням було показано відеоролик, де продемонстровано особливості навчання і роботи студентів та курсантів даного закладу.

Більш детальну інформацію діти та їхні батьки можуть знайти на сайті.

Також представник виступив з невеликою доповіддю «Безпека в Інтернеті». В ній йшлося про важливість контролювати своє особисте життя у соціальних мережах, про небезпеку, яка існує у Інтернеті, та кримінальну відповідальність за кібер булінг.

Зустріч була пізнавальною та цікавою, а учні із захопленням сприймали інформацію, ставили запитання.