Не професія, а покликання…

Учитель – це не професія, це покликання, бо не народившись вчителем ним не можна бути. Вчительська доля … така велична і скромна, така талановита і проста, така вимоглива і добра.

Саме тому у День вчителя щоденну нелегку вчительську працю відзначають по-особливому урочисто, сердечно, дуже шляхетно і в той же час з відтінком гумору.

У СЗШ І-ІІІ ст. . №1 с. Городківка учительське свято відбулося у теплій та родинній атмосфері. Учні 11-х класів ( кл. кер. Ковальчук Л. П., Колодько С. А. ) сердечно вітали своїх наставників із Днем вчителя.

Вчитель – це і оператор (фото звіти проведених уроків), і режисер (конспекти), і звичайно відмінний актор. Саме тому святкування дня Вчителя проходило у стилі церемонії нагородження «Оскар». Кожен педагог став номінантом і отримав символічний «солодкий Оскар». Святкова програма перепліталася яскравими художніми номерами, цікавими сценками та кумедними відеороликами.

Свято не залишило нікого байдужим, а приємні спогади закарбуються, ще довго у пам’яті. Заради таких хвилин варто бути Вчителем! Наснаги вам у вашій нелегкій праці.