Озеленення – справа всіх і кожного

У СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка продовжуються заходи щодо благоустрою, озеленення та прибирання території в рамках природоохоронної акції «Подільська весна – 2019». Зокрема, 13 квітня учні та вчителі школи долучилися до акції «Посади своє дерево», організованої депутатом Вінницької обласної ради Семенюком Ю. В.

Не дивлячись на холодну погоду, учні, вчителі, батьки, жителі села висадили 130 саджанців липи, 150 беріз, 120 саджанців сосни, 150 червоного дуба, 600 саджанців граба на території житлового масиву.

Левову частку до цієї благородної справи доклали люди, які підтримали дану акцію: Мадонова-Пушкар О. Б., Плахотнюк В. В., Плахотнюк Г., Мазур С. В., Мордванюк В. Н.

Приємно було бачити і цілі родини: Свічара Р., Чепурко А., Максимова О., Гаврилюка В., Цвітка О., Мазура С., Коновала О., Кривоноса Р., Чоботарського В., Кудлика В., Бойка О., Розналєвича Д. та інших небайдужих мешканців житлового масиву. Старші учні прийшли разом із молодшими братиками та сестричками. Який гарний приклад для маленьких дітей, для підростаючого покоління!!!

Всі були безмежно щасливі, отримали велике задоволення. Маленькі дерева, посаджені жителями села, через десятки років стануть величним парком, прекрасною зоною відпочинку для всіх.

Участь у акції – це запорука того, що жителі села – і дорослі, і малі – й надалі бережливо ставитимуться до природи самі й не дадуть іншим занедбати вирощене власними руками зелене багатство.