Психолого-педагогічний семінар

4 березня 2019 р. у СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка практичним психологом Сметанюк Оксаною Григорівною був проведений семінар з елементами тренінгу для педагогів на тему: «Учитель в умовах Нової української школи. Нові професійні ролі та завдання».

Дана тема є надзвичайно актуальною у сучасній освіті, адже, ми живемо у час звершення реформ, які зазвичай є для кожного з нас чимось новим і досі невідомим, і в свою чергу таким необхідним для пізнання.

Саме тому метою семінару було надати методичну та психологічну підтримку вчителям школи у роботі в умовах Нової української школи, ознайомити їх з основними нововведеннями, змінами та вимогами до сучасного вчителя, формувати у педагогів індивідуальну стратегію психологічної підготовки до роботи у новій українській школі та підвищити мотивацію учителів до саморозвитку й самореалізації, розвиток навичок групового співробітництва.

Були розглянуті основні компетентності, якими повинен володіти випускник школи та основні ролі учителя, завдяки яким ці компетентності будуть набуті учнем. Учасники семінару мали можливість не лише глибше ознайомитись з основними засадами нової української школи, але мали змогу відчути себе на місці учителя, ніби з середини відчути усі труднощі, зрозуміти суть сучасного педагога та виробити власний алгоритм психологічної підтримки та підготовки учителя до нової української школи.