Турнір з рукопашного бою серед вихованців спортивних клубів

9 лютого у СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка відбувся відкритий турнір з рукопашного бою серед вихованців спортивних клубів «КРАБ» смт. Піщанка (тренер-представик Нікола Олег Володимирович), Крижопільського району (тренер-представик Рибачок Сергій Антонович), спортивного клубу «Спарта» смт. Вапнярка(тренер-представик Сковородецький Анатолій Васильович), приурочений 30-й річниці виведення військ з республіки Афганістан.

Почесними гостями турніру були Голова Крижопільської державної адміністрації Панчук Валентин Іванович, заступник директора ПрАТ ПК «Поділля» Войтенко Олександр Іванович, голова Спілки воїнів Афганістана та інтернаціоналістів Акопян Размік Гургенович, воїн-афганець Петрик Петро Якович, представник Городківської сільської ради Мамалига Тетяна Анатоліївна.

Розпочався турнір з урочистого шикування та виконання Гімну України. Учасники змагань намагалися продемонструвати весь технічний арсенал, яким володіють, аби перемогти суперника, використовували всі можливі прийоми. Поєдинки були запеклими та видовищними, де юні спортсмени, починаючи з 6 років, переборюючи свій страх та невпевненість, вийшли на татамі та отримали свої перші життєві перемоги, адже, не зважаючи на спортивний результат, кожен хто зумів набрати рішучості та виступити, вже перемогли самих себе, а це найголовніше.

Турнір супроводжувався результативними показниками турнірної таблиці, концентрацією уваги юних спортсменів, підтримкою батьків та тренерів, гучними оплесками вболівальників та атмосферою суперництва, братерства та взаємоповаги. Варто окремо відмітити, що кожен поєдинок проходив під пильним наглядом медичного працівника Медвідь Галини Іванівни, яка слідкувала за ходом поєдинків.

Учасники змагань отримали дипломи, медалі та статуетки в знак участі, перемоги та особливих навичок.

Всі присутні отримали масу задоволення, адреналіну та драйву, перебуваючи у спортивному залі. Загалом, турнір з рукопашного бою перетворився у справжнє спортивне свято, яке продемонструвало, що діти проводять вільний час у спортивних залах, виховуючи в собі мужність, відвагу та вміння досягати поставленої мети.

Ми пишаємося вихованцями спортивного клубу «КРАБ», нашими учнями, гордимося Сергієм Антоновичем, який завжди показує хороші результати та проявляє себе як мегакрутий тренер.