Слово про доброчинника

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро – добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей називають доброчинниками, благодійниками, меценатами, спонсорами. Таким по праву є Бурдейний Тарас Олександрович.

Випускник СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка 1997 р. досяг певних висот у різних сферах суспільного життя, подає руку допомоги хворим дітям, дітям-сиротам, учасникам АТО, усім, хто її потребує. Та найбільш знаний він у нашій школі, як випускник, який інвестує власні кошти в освіту, у розвиток роботи з обдарованими дітьми.

Багато років у навчальному закладі працює програма «Обдарованість», що сприяє виявленню, підтримці та розвитку творчих здібностей учнів, розвиває самостійність, відповідальність та виробляє свідоме ставлення до розумової праці. Інвестором програми є Бурдейний Тарас Олександрович. Благодійність цієї людини – це не популізм, а стан душі.

Щороку традиційно ми проводимо свято «Шкільний зорепад», спонсором якого є саме він. Тут нагороджуються учні, які є призерами ІІ, ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів. Кожного року кращі учні школи отримують стипендії Бурдейного Т. О. Учасники духового оркестру школи отримують протягом навчального року стипендію.

Доброчинник переймається всім.

Для юних музикантів ним придбано стильні костюми. Для футбольної команди школи – сучасну, якісну форму. Завдячуючи Тарасові Олександровичу, здійснилася заповітна мрія юних спортсменів та музикантів.

Наш меценат добре розуміє, що майбутнє України за талановитими та здібними дітьми, й учні оправдовують його сподівання.

Тарас Олександрович інвестував великі кошти у тренажерний зал школи, який після капітального ремонту став сучасним, презентабельним – нові вікна, оновлені стелі, замінено підлогу на сучасне покриття. Зал обладнаний професійними тренажерами.

Учні шкіл села, молодь отримали омріяний подарунок: капітально відремонтований просторий тренажерний зал.

Відтепер юні спортсмени мають змогу займатися улюбленими видами спорту: важкою атлетикою, фітнесом, бодібілдингом, атлетичною гімнастикою, настільним тенісом. У залі проводяться уроки захисту Вітчизни, гімнастики, є тир для стрільби з пневматичної зброї.

«Завдячуючи нашому благодійнику, збулась наша багаторічна мрія, і відтепер оновлений спортзал слугуватиме учням. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Оскільки ми дбаємо за їх майбутнє, щоб вони виросли справжніми патріотами нашої держави», – додає директор школи Т. В. Мельник.

Діти, батьки, учителі пишаються своїм земляком, який прагне внести свою лепту в інтелектуальний розвиток рідної школи, якому небайдуже майбутнє підростаючого покоління. Для вчителів він є гордістю, людиною, яка підтримує мету, задум і цінності нашого навчального закладу.

Педагогічний, учнівський, батьківський колективи СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка безмежно вдячні Вам, шановний Тарасе Олександровичу. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.