З Україною в серці

У морозні січневі дні в пам'яті прокидаються знаменні дати, які нагадують про боротьбу за свободу і незалежність України. Це і 22 січня – День Соборності України, День Злуки – коли тисячі українців утворили живий ланцюг на знак підтримки автономності України, це і трагічний бій під Крутами, де сотні студентів так відчайдушно намагалися відстояти УНР.

Сьогодні, будучи незалежною, нажаль, Україні знову потрібно боронити свої землі. Тисячі чоловіків на Сході відстоюють нашу неньку від загарбника.

Тому досить важливо знову і знову звертатися до свідомості дітей, пробуджувати у них любов до Батьківщини, рідного народу, звичаїв і традицій.

Саме на це був спрямований захід під назвою "З Україною в серці" на якому учні нашої школи декламували вірші, співали пісні присвячені рідному краю.

Для учнів початкових і середніх класів захід був проведений на конкурсній основі, на якому було обрано найкращих читців і нагороджено їх подарунками.

Для старшокласників було організовано вечір, де діти мали можливість пригадати пам'ятні дати, атрибути своєї держави, а також прослухати вірші і пісні у виконанні однолітків.