Методичне об’єднання класних керівників

Збиратися разом – це початок,
Триматися разом – це процес,
Працювати разом – це успіх!

Г. Форд

Робота педагога – це звивиста дорога, на якій зустрічаємо безліч труднощів і нелегкої праці, проте коли зупинишся, можна побачити всю палітру вчительської ниви й її багатий урожай.

Таку зупинку зробила заступник з виховної роботи 9 січня на метод об’єднанні класних керівників під назвою «Життєстверджуюча філософія успішного вчителя-оптиміста», де кожен мав можливість поділитися досвідом роботи з класними колективами.

Оновною метою роботи методичного об’єднання є сприяння професійному вдосконаленню особистості педагога, стимулювання творчості класного керівника, який веде пошуки шляхів збагачення і розвитку змісту, форм і методів виховної роботи, а також попередження емоційного вигорання.

Оскільки розпочався новий рік, новий навчальний семестр, то перед педагогами було поставлено питання, що вони хочуть у своїй роботі знайти, отримати, не втратити, зберегти. Кожен зачитував тезу і давав відповідь на це запитання.

Корисною й інформативною вправою стало створення власного професійного герба. Всі мали можливість написати або ж намалювати свої позитивні досягнення в роботі, неприємні події, які трапилися і способи їх вирішення, те, що робить щасливими, речі і події, які подобаються учням. Педагоги радо ділилися своїм досвідом, аналізуючи свої класні колективи і створюючи алгоритм успішної роботи у школі.

Також на занятті прозвучали прості поради та рецепти, як можна стати успішною та щасливою людиною й учителем.

Закінчилося методичне об’єднання кавою-брейк і приємним спілкуванням.