Від згубної звички – до хвороби

Міжнародний день відмови від паління відзначається щороку в третій четвер листопада. Поява цього свята здоров’я цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо даної проблеми не може не лякати. Згідно з даними ВООЗ, у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця, які в тій чи іншій мірі викликані курінням. Більше того, практично кожні 10 хвилин вмирає один курець.

У нашій школі не могли пройти осторонь цієї проблеми і саме, тому наша психологічна служба провела ряд профілактичних заходів, які спрямоввані на боротьбу з цією згубною звичкою. Так у стінах нашого закладу звучали радіолінійки, які інформували про шкідливість і вплив на організм людини цигарок, ознайомлювали зі статистикою захворювань на рак внаслідок тютюнопаління.

Також не залишила байдужим кожного виставка малюнків, які показували всю згубність цієї негативної звички.

Цікаві результати показало дослідження під назвою «Паркан», де учні нашої школи могли висловити своє ставлення до тютюнопаління.