Відкриття шкільної спартакіади

Відомо, що основне завдання школярів – навчання, та хоч школяр у навчанні сильний, і з наукою він дружить, та без спорту й фізкультури йому книги не подужать. На дітей у школі чекає й позакласна робота: нові цікаві вечори, зустрічі, дискотеки, заняття в різноманітних гуртках, а особливо – спротивно-масова. Дякуючи вчителям фізкультури Тиндюку Володимиру Аксентійовичу і Тиндюк Олені Миколаївні, в нашій школі вже склалась певна система цієї так необхідної ділянки роботи.

Щороку у вересні ми традиційно проводимо урочисте відкриття шкільної спартакіади. Гучно линуть пісні про спорт і фізкультуру. Школа шикується на лінійку, у руках фізоргів класу – таблички з назвою команди та відповідним малюнком. Вони доповідають головному судді про готовність до свята. Йде перекличка девізів. Директор школи дозволяє свято розпочати.

Звучить гімн України. Кращі спортсмени школи піднімають прапор держави. Вноситься прапор школи. Зворушливий момент: урочисто звучить олімпійський марш, кращі спортсмени під гучні оплески заносять символічний олімпійський прапор, запалюють факел спартакіади.

Із привітанням до присутніх звернулася директор школи. У виступі вона сказала, що ми гордимося спортивними досягненнями нашої школи, яка, безумовно, одна з кращих у районі. Наші учні беруть участь у спортивних районних, обласних змаганнях і займають там призові місця.

Далі Володимир Аксентійович зачитує підсумки виступів спортсменів школи. В минулому навчальному році школа посіла почесне І місце в заліку 18 районної спартакіади.

Йде нагородження кращих Грамотами та Дипломами. У всіх піднесений настрій.

Скрасили свято пісні, виконані кращими співаками школи, та танець дівчат 11 класу «Спортивний коктейль».

Під звуки урочистого олімпійського маршу школярі вирушили на стадіон, де відбувся символічний пробіг. Урешті-решт пробігли більше дев’яноста кілометрів. У різноманітних змаганнях участь взяли понад триста дітей.

На завершення всі сфотографувалися… Всі веселі і щасливі. Попереду змагання шкільні, районні та обласні. Нехай вони будуть успішними!