«Zero waste day»

20 вересня на базі нашої школи відбувся форум «Zero waste day» для навчальних закладів району в рамках реалізації проекту «Світ без сміття» фонду Братів Кличко Крижопільський район.

Чисельна аудиторія Форуму засвідчила зростання актуальності проблематики, а відтак усвідомленості, зокрема учнями, необхідності подолання викликів, які стоять перед Крижопільщиною у сфері поводження з відходами.

Серед учасників Форуму – учні та вчителі навчальних закладів, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Круць, Городківський сільський голова Олександр Гаврилюк, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Ганна Годован, директор методичного центру Наталія Пестик, методист центру Жанна Тесмінецька, головний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозування та інвестиційної політики Олена Чепурко.

Присутні обговорили проблеми не тільки запобігання утворенню відходів, їх зберігання та утилізації, а й комерційного використання продуктів переробки; проблеми поводження з небезпечними відходами, зокрема електронної техніки та електрики.

Учасники дізналися про нормативно-правове забезпечення поводження з відходами; ефективні та інноваційні технології; про формування та реалізацію регіональної політики поводження з відходами.

Учасники екологічної агітбригади «Стронг» розповіли про можливості, коли відходи можуть стати реальним джерелом доходів для малого та середнього бізнесу, поділилися досвідом поводження з відходами на прикладі своєї діяльності та своїми екологічними ініціативами.