Свято Останнього дзвоника, свято зустрічі випускників

Сьогодні у нашій школі, як і по всій Україні, пройшло свято Останнього дзвоника. Учні ідуть на канікули, а випускники назавжди прощаються з школою. Одягнуті в новенькі костюми, поверх яких стрічка випускника, вони нервують, радіють та плачуть, адже це їх свято. Всі слова побажань та підтримки сьогодні для випускників. Вони стоять перед своїми батьками і вчителями повні надій на майбутнє. Цей день, як і день, коли вони вперше з батьками прийшли в школу, запам’ятається на все життя.

Після урочистих привітань вони останній раз зберуться в своєму класі з класним керівником Закуренко А. А. Далі ЗНО, випускний, і школі буде сказано останнє прощання.

Ми вітаємо випускників СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка із закінченням навчання в школі.

Перед вами відкриваються нові можливості, перед вами стоїть нове життя з випробуваннями. Бажаємо знайти себе у дорослому житті і стати успішними та щасливими людьми.

На свято Останнього дзвоника завжди приходять не тільки учні, але й їхні батьки, гості. Особливо хвилюючим це свято є для випускників попередніх років, ювілейних років, які щороку урочисто виходять на лінійку під час свята Останнього дзвоника.

Сьогодні до рідної альма-матер повернулися ті, хто 10, 15, …, 50 років тому закінчили школу.

Пролунав шкільний дзвінок, але тепер, дорогі гості-випускники, він покликав не в шумний клас, не на уроки. Він просить пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади.

Спасибі, дорогі друзі, що ви не забуваєте свою школу й прийшли сюди, щоб зустрітися зі своїми шкільними друзями і вчителями.

Наша школа гордиться своїми випускниками. Роки летять, але школа пам’ятає всіх своїх випускників.

У актовій залі школи гостей вітали вчителі та учні. Усі згадували про шкільні роки, вчителів, однокласників.

Хоч залишивши стіни нашої школи, ви розійшлися різними дорогами, але всіх вас єднає одне – вогник любові до всього близького і рідного: школи, села, нашої рідної України. Сьогоднішня зустріч – це мандрівка у світ дитинства і юності. Тож сьогодні почувайте себе дівчатками і хлоп’ятками, якими були 10 чи 50 років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялись.

Дорогі випускники! Ми хочемо побажати вам ніколи не старіти душею і не забувати свою школу, своїх вчителів, своїх шкільних друзів. Здоров'я вам, успіхів та благополуччя!

Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в нашій школі.

До нових зустрічей.