Періодика для початкової школи

Бібліотека покликана допомагати читачеві у виборі потрібної літератури, у знаходженні інформації по запиту, а також сприяти в зацікавленні читачів книгою.

Нещодавно у приміщенні шкільної бібліотеки відбувся захід «Періодика для початкової школи» з учнями 2-б класу. Бібліотекар школи Здирко Л. М. намагалася познайомити маленьких читачів з періодичними виданнями, активізувати інтерес до них, розвивати уміння самостійно користуватися журналами та газетами, на що звертати увагу насамперед, виховувати любов до рідного слова.

Учні дізналися про поняття «число журналу», «рік видання», «примірник». Учениці цього класу Кандірал О., Макогонюк М., Гижко М. прорекламували дитячі журнали «Колобок», «Барвінок», «Весела перерва».

А ще діти дізналися про те, хто формує журнал та газету, з яких етапів складається створення журналу. Учні познайомилися з пам’ятками про правильне читання періодичних видань, оглянули виставку журналів та газет. Отож, підсумували ми нашу зустріч тим, що періодичні видання дарують нам щасливі миті пізнання чогось нового.